Series
Ratings
206
The Art of SarahRated ★ 3.5
Wild Wild CountryRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
BootsRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
AemaRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5- DopesickRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5