Titles you rated
Star Wars: Visions Season 1Rated ★ 3.5
Star Wars RebelsRated ★ 3.0
Star Wars: Tales of the EmpireRated ★ 2.5
The AcolyteRated ★ 2.5
Andor Season 1Rated ★ 5.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 1.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0