Series
Ratings
14
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0