Series
Ratings
91
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.0
Into the SunRated ★ 3.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 2.5
Shin DonRated ★ 2.0
Becoming a BillionaireRated ★ 2.0
The Night WatchmanRated ★ 3.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.0