Movies
Ratings
27
QuickRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 1.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
2012Rated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 1.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0