Series
Ratings
55
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
Lighter and PrincessRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
1122 Ii FufuRated ★ 3.0
Girl From NowhereRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Produce 101Rated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 3.5