Series
Ratings
112
Crime SceneRated ★ 4.0
Doctor FosterRated ★ 4.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 2.5
Baby Faced BeautyRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 2.5
The Accidental CoupleRated ★ 2.5- My Love PatzziRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0
One Warm WordRated ★ 2.5
Wonderful DaysRated ★ 2.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
Endless LoveRated ★ 2.5
Women of the SunRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 1.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0