Series
Ratings
44
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Owning ManhattanRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
The Piano Forest Season 2Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
Attack on Titan OADRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
The Piano ForestRated ★ 4.0