Movies
Ratings
73
GlassRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 4.5
Child's PlayRated ★ 4.5
Sonic the HedgehogRated ★ 4.5
Shin GodzillaRated ★ 4.5
A Private WarRated ★ 4.5
The GunmanRated ★ 4.5- Code Blue: The MovieRated ★ 4.5
The Kiyosu ConferenceRated ★ 4.5
Gemini ManRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 4.5
Jack and JillRated ★ 4.5
Les Misérables: The Staged ConcertRated ★ 4.5
MY HERO ACADEMIA: Two HeroesRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Psychic KusuoRated ★ 4.5
Prison Break: The Final BreakRated ★ 5.0
InuyashikiRated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 4.5