Movies
Ratings
245
Handsome GuysRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Back in ActionRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5