Movies
Ratings
1428
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 2.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
People and MeatRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 3.5