Titles you rated
- SoulmateRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 3.5
Love MeRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Queen MantisRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
The Ultimatum: Marry or Move On Season 1Rated ★ 2.0
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Tastefully YoursRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5