Titles you rated
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 1.0
Golden SlumberRated ★ 0.5
The SwindlersRated ★ 0.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.0
RampantRated ★ 0.5
The Princess and the MatchmakerRated ★ 0.5
LoganRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
Permanent VacationRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 4.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 3.0