Movies
Ratings
107
The Zookeeper's WifeRated ★ 4.0
The ClosetRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Inside JobRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0