Titles you rated
Generation KillRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
BonesRated ★ 4.0
Sankarea: Undying LoveRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
- 그 날 본 꽃의 이름을 우리는 아직 모른다Rated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5