Series
Ratings
129
DororoRated ★ 4.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 3.0
Wind BreakerRated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Gintama': EnchousenRated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 4.0
Trigun StampedeRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
NANARated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Dr. Stone RyuusuiRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 3.0
- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 3.5
블리치Rated ★ 3.0