Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.0
더 인플루언서Rated ★ 0.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
LTNSRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Little VoiceRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
You Season 4Rated ★ 3.0