Titles you rated
ClimaxRated ★ 1.5
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 2.5
The Judge ReturnsRated ★ 1.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.0- CasheroRated ★ 1.5
The ManipulatedRated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Shark: The StormRated ★ 1.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.0
TempestRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 3.0
Good ManRated ★ 1.0