Series
Ratings
109
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
Mare of EasttownRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0