Series
Ratings
15
New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5
Gintama°Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
Gintama'Rated ★ 4.5- GintamaRated ★ 4.5
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.5