Movies
Ratings
543
SoulRated ★ 4.5
BlackbirdRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Uncle FrankRated ★ 4.5
Secret ZooRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.0
All the Bright PlacesRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 4.5
Hotel by the RiverRated ★ 3.0
The Peanut Butter FalconRated ★ 4.0
Mid90sRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Non-FictionRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The FarewellRated ★ 5.0
The Squid and the WhaleRated ★ 4.5