Series
Ratings
94
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 0.5
Why Women KillRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0- Prison Break Season 5Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 3.0
House of Cards Season 5Rated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.5
SirensRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Pan AmRated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
ChuckRated ★ 5.0