Series
Ratings
44
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5- My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 1.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Attic CatRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 2.0
Hur JunRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 0.5