Titles you rated
- DEATH NOTERated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5- Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.0