Titles you rated
PluribusRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0
Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 2.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5