Titles you rated
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 0.5- War of MoneyRated ★ 3.5
- DEATH NOTERated ★ 2.5
- Men on a MissionRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.0
The ProducersRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0- Gourmet Road Season 2Rated ★ 3.0