Movies
Ratings
2321
The Running ManRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
War MachineRated ★ 3.0
The Lost BladesmanRated ★ 0.5
Sisu: Road to RevengeRated ★ 2.0
The TigerRated ★ 1.0
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
The RIPRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
HavocRated ★ 0.5
TRON: AresRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Mars ExpressRated ★ 4.0
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
EddingtonRated ★ 2.0
Caught StealingRated ★ 2.0
The Naked GunRated ★ 1.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5