Movies
Ratings
1343
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Honey and CloverRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
Patisserie Coin De RueRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Spring Bears LoveRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0