Titles you rated
Copycat KillerRated ★ 3.5
The DinosaursRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
American NightmareRated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Offline LoveRated ★ 5.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
La PalmaRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
MaidRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.0