Titles you rated
Migi & DaliRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 1.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 1.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
From Season 1Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
MashleRated ★ 3.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 3.5