Series
Ratings
31
IRIS 2Rated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0