Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 1.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Salon De HolmesRated ★ 4.0