Series
Ratings
16
FargoRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
QuizRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Future ManRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Junji Ito CollectionRated ★ 2.5
Kill la KillRated ★ 4.0- Neko ZamuraiRated ★ 3.0
JinRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 4.0