Series
Ratings
268
Bloodhounds Season 2Rated ★ 0.5
Dug DaysRated ★ 4.0
WaywardRated ★ 3.5
His & HersRated ★ 2.0
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 3.0
Zero DayRated ★ 4.0
Song of the BanditsRated ★ 3.0
Reacher Season 3Rated ★ 2.0
QueenmakerRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Last Samurai StandingRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0