Movies
Ratings
50
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 1.0
TunnelRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0