Movies
Ratings
419
The NotebookRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Rear WindowRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 1.5
Man of SteelRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 2.5