Movies
Ratings
52
The MummyRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0