Series
Ratings
28
BonesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Heartbreak High Season 1Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 5.0