Movies
Ratings
57
MaggieRated ★ 5.0
The Wedding SingerRated ★ 0.5
La BambaRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 5.0
Total EclipseRated ★ 5.0
MilkRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 5.0
The Cook, the Thief, His Wife & Her LoverRated ★ 5.0
Funny GamesRated ★ 5.0
Boogie NightsRated ★ 5.0
Y Tu Mamá TambiénRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 4.0
The Squid and the WhaleRated ★ 5.0
How They Get ThereRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0