Series
Ratings
23
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5