Series
Ratings
74
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 3.5
Last FriendsRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Sharp2Rated ★ 4.0- The Path to GloryRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 3.0
PianoRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
My First TimeRated ★ 2.5