Series
Ratings
267
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
MononokeRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Magical Circle GuruguruRated ★ 3.5
BanG Dream! Season 1Rated ★ 2.5- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
ShirobakoRated ★ 4.0
Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 2.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
xxxHOLiC - Lou AdayumeRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.0
Chihayafuru 3Rated ★ 3.5