Series
Ratings
14
WaywardRated ★ 4.0
Instant Dream HomeRated ★ 4.0- All the SharksRated ★ 5.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
Clusterf**k: Woodstock '99Rated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 2.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.0