Series
Ratings
207
Producing NobutaRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Just a bit EspersRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
The Rookie Season 3Rated ★ 4.5
The RookieRated ★ 4.5
The RookieRated ★ 4.5
The Perfect CoupleRated ★ 2.5
The WitchRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 4.0
Fresh off the SeaRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 2.5
Ted LassoRated ★ 3.0
Orange DaysRated ★ 4.0