Movies
Ratings
836
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- One WinRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 5.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5