Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0