Movies
Ratings
546
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Saint MaudRated ★ 2.5
SerendipityRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 2.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Once in a SummerRated ★ 2.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 2.5
Ashes of Time ReduxRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 1.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
CarolRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5