Movies
Ratings
420
Mystic RiverRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 3.5- HumintRated ★ 1.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Life of ChuckRated ★ 3.0
SwayRated ★ 3.5
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 3.5
Black NarcissusRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Songs from the Second FloorRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5
VertigoRated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5