Titles you rated
- Apgujeong HouseRated ★ 2.0
- OrangeRated ★ 2.0
- Happy WomanRated ★ 2.5
ScreenRated ★ 3.5- Tropical Nights in DecemberRated ★ 2.0
- Full of SunRated ★ 3.0
- Three MenRated ★ 3.0
- Marry Me!Rated ★ 3.0
- 천생연분Rated ★ 3.0
- Typhoon In That SummerRated ★ 3.0
Wedding DressRated ★ 4.0- WifeRated ★ 2.0
Cruel LoveRated ★ 1.5- CinderellaRated ★ 3.0
- Her HouseRated ★ 4.0
- QueenRated ★ 2.0
Mr. BackRated ★ 3.0
Stock FlowerRated ★ 2.0
The King’s WomanRated ★ 3.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0