Series
Ratings
365
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
PluribusRated ★ 3.0
The Beast in MeRated ★ 3.5
The GirlfriendRated ★ 3.0
Too MuchRated ★ 2.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.0
You Season 5Rated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 2.5
The ManipulatedRated ★ 3.0
The StudioRated ★ 3.0
Apple Cider VinegarRated ★ 3.0
MobLandRated ★ 4.0
Gen V Season 2Rated ★ 4.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5- Squid Game: The Challenge Season 2Rated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5